Magia zaręczyn ...

24 października 2018

Czy wiesz, który dzień w 2018 roku będzie apogeum zaręczynowym? Zbliża się najgorętszy okres!

To zazwyczaj jeden z najważniejszych momentów w życiu każdej kobiety. Dzień, w którym zakochani wyrażają wolę bycia ze sobą już na zawsze jest często bardziej emocjonujący niż sam ślub i wesele. Według badaczy pierścionek, wbrew pozorom nie jest najczęściej nakładany 14 lutego, czyli w Walentynki...

W magazynie "Harper’s Bazaar” dowiemy się, że według badań analityków najwięcej Par zaręcza się w przedświąteczny weekend. W tym roku dzień Bożego Narodzenia wypada w poniedziałek, dlatego spodziewać można się, iż z największym odsetkiem zaręczyn spotkamy się w sobotę 23 grudnia i w niedzielę 24 grudnia. Tylko w tym okresie według analityków zaręczy się nawet 80 tysięcy par.

Cóż...pierwszy śnieg, ciepło kominka i blask świec - wcale się nie dziwimy, na takie nowiny od badaczy. W końcu czas Bożego Narodzenia ma w sobie magiczny klimat, który pozwala skupić całą rodzinę i podzielić się z nią tą radosną nowiną, że wybraliście siebie na całe życie.

 

Jak już teraz przygotować się do zaręczyn i wybrać odpowiedni pierścionek przeczytasz na naszej Łazurowej grupie - Zapraszamy! 

Wróć do listy aktualności
Numer certyfikatu
PIN potwierdzający