Magia zaręczyn ...

24 października 2018

Czy wiesz, który dzień w 2018 roku będzie apogeum zaręczynowym?

Zbliża się najgorętszy okres!

 

To zazwyczaj jeden z najważniejszych momentów w życiu każdej kobiety... i najbardziej stresujący w życiu mężczyzny ;) Dzień, w którym zakochani wyrażają wolę bycia ze sobą - już na zawsze - jest często bardziej emocjonujący niż sam ślub i wesele. Według badaczy pierścionek, wbrew pozorom nie jest najczęściej nakładany 14 lutego, czyli w Walentynki. Więc jaki dzień jest najbogatszy w nowe Pary Narzeczonych?

24 grudzień...

W magazynie "Harper’s Bazaar” dowiemy się, że według badań analityków najwięcej Par zaręcza się w przedświąteczny weekend. W tym roku dzień Bożego Narodzenia wypada w poniedziałek, dlatego spodziewać można się, iż z największym odsetkiem zaręczyn spotkamy się w sobotę 23 grudnia i w niedzielę 24 grudnia. Tylko w tym okresie według analityków zaręczy się nawet 80 tysięcy par.

 

***

Cóż...pierwszy śnieg, ciepło kominka i blask świec - wcale się nie dziwimy, na takie nowiny od badaczy. W końcu czas Bożego Narodzenia ma w sobie magiczny klimat, który pozwala skupić całą rodzinę i podzielić się z nią tą radosną nowiną, że wybraliście siebie na całe życie.

 

O tym jak wybrać pierścionek dla wybranki serca przeczytacie tutaj!

Wróć do listy aktualności