Nasze "Łazurowe" Serce

11 stycznia 2019

Ten niepozorny salonik to Nasze Łazurowe Serce! 💛

Tutaj właśnie pod adresem Czackiego 9 na początku lat 80’tych powstała pracownia złotniczo-rzemieślnicza, gdzie wykonywane były pojedyncze wyroby ze złota w postaci ręcznie wykonanych pierścionków z kamieniami naturalnymi oraz obrączki klasyczne. 

Czasy komunistyczne nie pozwalały na rozwój firmy złotniczej, a nawet bardzo ograniczały. Aby być złotnikiem otrzymać należało odpowiedni Dyplom Rzemieślniczy – Mistrzowski. W 1989 roku Państwo uwolniło rynek, a my nabraliśmy wiatru w żagle. Sklep, który został nazwany AURI, przeszedł całkowity remont, a produkcja biżuterii toczyła się na zapleczu. 


W połowie lat 90’tych produkcja została przeniesiona do naszego rodzinnego domu w Kowalowych. Od tamtego czasu salon oferował już nie tylko własny wyrób, ale także biżuterię zagraniczną. Już wtedy rozpędu nabierała produkcja ręczna obrączek – klasycznych, kolorowych czy z brylantami.

Dziś jesteśmy WIODĄCYM PRODUCENTEM OBRĄCZEK !

 

***

Sklep "na Czackiego" ma najdłuższą historię jubilerską w Jaśle. Jest niezwykle ceniony przez naszych klientów. Duży asortyment daje możliwość odpowiedniego wyboru biżuterii na odpowiednie okazje, a z racji, że jest to salon firmowy nasze ceny producenta są niezwykle konkurencyjne. Ogromną pracę wykonują również nasze przemiłe ekspertki, które zawsze z wielką radością obsługują nawet najbardziej wymagających klientów.

Zapraszamy !

Wróć do listy aktualności