Nasze Łazurowe Serce

11 stycznia 2019

Ten niepozorny salonik to Nasze Łazurowe Serce! 💛

Tutaj właśnie pod adresem Czackiego 9 na początku lat 80’tych powstała pracownia złotniczo-rzemieślnicza, gdzie wykonywane były pojedyncze wyroby ze złota w postaci ręcznie wykonanych pierścionków z kamieniami naturalnymi oraz obrączki klasyczne. Czasy komunistyczne nie pozwalały na rozwój firmy złotniczej, a nawet bardzo ograniczały. Aby być złotnikiem otrzymać należało odpowiedni Dyplom Rzemieślniczy – Mistrzowski.

W 1989 roku Państwo uwolniło rynek, a my nabraliśmy wiatru w żagle. Sklep nazwany AURI, przeszedł całkowity remont, a produkcja toczyła się na zapleczu. 
W połowie lat 90’tych produkcja została przeniesiona do naszego rodzinnego domu w Kowalowach. Od tamtego czasu salon oferował już nie tylko własny wyrób, ale także biżuterię zagraniczną. Już wtedy rozpędu nabierała produkcja ręczna obrączek – klasycznych, kolorowych czy z brylantami.

Dziś jesteśmy WIODĄCYM PRODUCENTEM OBRĄCZEK !

Sklep "na Czackiego" ma najdłuższą historię jubilerską w Jaśle i jest niezwykle ceniony przez naszych klientów, dzięki możliwości dużego wyboru produktów w cenach producenta i przemiłej obsługi.

Zapraszamy !

Wróć do listy aktualności
Numer certyfikatu
PIN potwierdzający