Zaręczyny w Święta ?

19 grudnia 2018

Czy zaręczyć się w Święta ? 

Atmosfera świąt Bożego Narodzenia sprawia, że to idealny moment na podjęcie decyzji o zaręczynach. Pełen ciepła, radości i miłości czas to dobry wybór na datę zaręczyn, gdyż tan dzień pozostanie już na zawsze w Waszej pamięci.

Myśląc o zaręczynach przed oczami staje nam klęczący mężczyzna wpatrujący się w zapłakane ze szczęścia oczy swojej ukochanej... Nie zawsze zdajemy sobie sprawę, że ten najpiękniejszy moment dla kobiety, jest również ogromnym stresem dla mężczyzny. Dlatego własnie, by pomóc Wam Panowie w organizacji zaręczyn w ten niezwykły czas Bożego Narodzenia - biegniemy z pomocą.


Jak zorganizować zaręczyny w Święta? Oto nasze pomysły:

  • podczas ubierania choinki - kobiety uwielbiają ubierać choinkę, gdyż jest to symbol świąt i rodzinnego ciepła. Spraw, by jej prezent pozostał z nią już na zawsze ! Wybierzcie najpiękniejszą choinkę, ubierzcie ją przy ulubionych świątecznych hitach, a gdy atmosfera w domu jest już spokojna przymocuj na gałązce tasiemką pierścionek - z pewnością, Wasza ukochana, jako mama lub babcia będzie opowiadała tę historię z wielkim entuzjazmem.
  • podczas Wigilii - coś dla tradycjonalistów! Zaręczyny w gronie najbliższych, to bardzo romantyczna wersja zaręczyn... Twoja ukochana z wielkiego pudełka, wyjmuje drugie, trzecie, czwarte, aż w końcu otwiera najmniejsze, ostatnie czerwone pudełeczko, na którego widok może wypowiedzieć tylko: Tak! Wspaniale brzmi, prawda ?
  • na śniegu - Czy to nie on sprawia, że święta mają wyjątkową oprawę ? Warto go wykorzystać ! Wyjazd-niespodzianka w góry może być idealnym pomysłem... Długi spacer po ośnieżonych stokach,wspólne wieczory przy kominku, jazda na łyżwach, pełen relaks i świąteczne lampki ułożone w serce ... scena jak z filmu! Wasza wybranka będzie zachwycona.

 

***

Pamiętajcie, którykolwiek pomysł wybierzecie - Wasza ukochana będzie zachwycona, gdyż czekała na ten moment całe życie.

 

Jeśli chcecie dowiedzieć się na jaki pierścionek zaręczynowy się zdecydować, zajrzyjcie tutaj - " Oprawa kamieni w pierścionkach zaręczynowych"

W naszej kolekcji znajdziecie najpiękniejsze pierścionki zaręczynowe!

Wróć do listy aktualności