Nowość! Wychodząc naprzeciw Waszym oczekiwaniom w naszej ofercie zagościła nowa próba złota w zakresie produkcji obrączek Łazur.

Jest to próba 5, czyli 9-karatowe złoto, inaczej zwane 375.

Brześć Kujawski

Salon "Gold&Silver"

Pomysł na biznes urodził się od umiłowania do kamieni naturalnych. To moja pasja. Kocham kamienie, tworze z nich biżuterię i uwielbiam o nich mówić (o ich właściwościach, o ich mocy, o pielęgnacji itp.) Biżuteria na zdjęciach to moje wyroby!

Oprócz robienia biżuterii oferujemy naprawy biżuterii z kamieni naturalnych, odnawiamy również naszyjniki, bransoletki z kamieni.

W naszej ofercie proponujemy najwyższej jakości wyroby srebrne i złote, a także unikatowe wyroby krajowych producentów oraz własnych.

Na naszej stronie znajdziesz wiele pięknych drobiazgów, które okażą się idealnym prezentem dla bliskiej Ci osoby. Jesteśmy pewni, że każdy, nawet najbardziej wymagający klient znajdzie tu coś dla siebie. Nasze salony znajdziecie w miejscowościach: Brześć Kujawski, Włocławek i Przysucha. 

 

Zapraszam!

Ioana Popa

________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________ 

" Serdecznie polecamy sklep „Gold&Silver”! 

Osoby, takie jak Pani Ioana to prawdziwe anioły wśród jubilerów. Cieszymy się, że Gold&Silver ma już salony w trzech miejscowościach, a w każdym z punktów możecie spotkać nasze kolekcje obrączek."

Firma Łazur 

________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

 

ul.Kolejowa 6

87-880 Brześć Kujawski

 

ul.Plac Kolberga 14

26-400 Przysucha

 

ul.3 maja 19

87-800 Włocławek

 

tel. 504 363 058

e-mail: i.popa8@op.pl

FB: Gold&Silver