Zdobądź rabat 20% na Twoje wymarzone obrączki podczas Targów Ślubnych lub zapytaj naszego Partnera handlowego o lepsza ofertę!

FAQ - Często Zadawane Pytania

 

  1. Jaki jest czas realizacji zamówionego kompletu obrączek?

Czas realizacji zamówienia wynosi od 4 do 5 dni roboczych – bez uwzględnienia dni ustawowo wolnych od pracy. Liczony jest od momentu potwierdzenia złożonego zamówienia. Po wskazanym terminie wybrany komplet obrączek niezwłocznie jest przekazywany do wysyłki.

  1. Czy są przewidziane rabaty przy zamówieniu?

Tak. W przypadku zamówienia przekraczającego kwotę 200 zł transport jest bezpłatny.

  1. Czy jest możliwość wymiany zakupionego modelu na inny?

Tak. Istnieje możliwość wymiany modelu przez okres 3 miesięcy od dnia dokonania zakupu. Wymiana jest bezpłatna, a zwrotowi podlega cały komplet (dwie pary obrączek – damska i męska), przy czym  nie może być on używany. Standardowo wymianie podlegają wszystkie modele obrączek bez kamieni, również modele z oprawą po konsultacji.

  1. Czy jest możliwość dokonania korekty rozmiaru obrączek?

Tak. Korekta rozmiaru zawsze wykonywana jest bezpłatnie. W przypadku modeli posiadających oprawione kamienie pierwszą zmianę dokonujemy gratis przy użyciu materiału oraz kamieni z korygowanej obrączki. Natomiast koszt kolejnych zmian wynosi tylko 100 – 150 zł, więcej gdy model jest bardziej skomplikowanej budowy.

  1. Czy jest możliwość odświeżenia obrączek?

Tak. Serwisowanie obrączek jest bezpłatne. Klient nie ponosi kosztów związanych z ich odświeżeniem, a wyłącznie koszty transportu (przesłania do zakładu, jak również późniejszej wysyłki).

  1. Czy mogę mieć pewność jakości zamówionego towaru?

Każdy model objęty jest dożywotnią gwarancją producenta na jakość wykonania oraz wykorzystany materiał. Wszystkie obrączki tworzone są ze stopu złota najwyższej jakości, a elementy białe ze szlachetnego złota palladowego. Na życzenie klienta używamy również złota niklowego, lecz ze względu na możliwe reakcje alergiczne zgodnie z dyrektywą Unii Europejskiej z kwietnia 2014 roku nie jest ono zalecane. W przypadku modeli kolorowych stosowana jest technologia dyfuzyjna zapewniająca trwałe łączenia rodzajów złota.

  1. Czy jest możliwość odtworzenia zagubionej obrączki?

Tak. Istnieje możliwość odtworzenia zagubionej obrączki na podstawie dołączonych do kompletu Certyfikatu Autentyczności i Certyfikatu Biżuterii. Potwierdzają one jakość biżuterii, w tym z brylantami, i zawierają informacje dotyczące: masy modelu, rodzaju i próby materiału, parametrów kamienia. Dzięki tym danym jesteśmy w stanie odtworzyć model obrączki pochodzącej z kompletu.

  1. Czy można uzyskać pomoc przy wyborze rozmiaru obrączki?

Czy można uzyskać pomoc przy wyborze rozmiaru obrączki?
W przypadku braku pewności względem rozmiaru obrączki istnieje możliwość zamówienia miarek. Dostępne są miarki plastikowe, ale na życzenie wykonujemy również modele srebrne, o dokładnie takim rozmiarze i profilu, jak wybrane obrączki. Możliwość ich założenia i noszenia przez dwa tygodnie pozwoli zdecydować o wyborze właściwego rozmiaru obrączki. Srebrne modele o sugerowanych wymiarach wysyłamy bezpłatnie. Zamów darmowe miarki.

  1. Czy obrączki są w specjalny sposób pakowane?

Tak. Zamawiane modele obrączek pakowane są w estetyczne pudełeczka i w takiej też oprawie wysyłane. Opakowanie zawsze dołączamy do zamówienia gratis.