Zdobądź rabat 20% na Twoje wymarzone obrączki podczas Targów Ślubnych lub zapytaj naszego Partnera handlowego o lepsza ofertę!

Wartości Łazur

Łazur – bliski sercu

Tworzymy biżuterię wyjątkową 

Projekty tworzymy w oparciu o oryginalne pomysły i nowe rozwiązania, aby po latach wciąż zachwycał kunsztownym wykonaniem i lśnił tym samym blaskiem.

Cenimy najwyższą jakość wykonania

Do wyrobu obrączek i pierścionków zaręczynowych używamy materiałów najwyższej jakości, pochodzących od najlepszych, światowych dostawców. 

Używamy złota pierwotnego

Złoto, które używane jest do naszych wyrobów, to złoto pierwotne, czyli takie, które wykorzystywane jest PIERWSZY raz. Dzięki temu Wasze obrączki będą tworzyć swoją własną, wyjątkową historię.

Dysponujemy parkiem specjalistycznych urządzeń

W naszej pracy stosujemy najnowsze narzędzia i technologie. Dzięki temu jesteśmy w stanie precyzyjnie wykonać nawet najbardziej wyrafinowane wzory, w tym również tworzone na specjalne zamówienie Klientów.

Doceniamy pomysłowość

Do dyspozycji klienta oddaliśmy Konfigurator 3D umożliwiający samodzielne projektowanie dowolnej obrączki, według własnych pomysłów. 

Oferujemy dostawę za 0,00 zł

Dla wszystkich zamówień powyżej 200 zł dostawa DHL oraz ubezpieczenie przesyłki GRATIS !

Umożliwiamy 30 dni na zwrot lub wymianę

Jeśli zakupiony produkt nie spełni oczekiwań, klient może go zwrócić lub wymienić na inny w przeciągu 30 dni od daty zakupu.

Dajemy gwarancję legalności produktu

Wszystkie oferowane przez nas produkty mają sprawdzone, legalne pochodzenie oraz są oznakowane zgodnie z obowiązującym prawem probierczym.

Dajemy gwarancję i certyfikat producenta

Na wszystkie stopy udzielamy dożywotniej gwarancji będącej potwierdzeniem trwałości i bezpiecznego użytkowania. Dodatkowo każdy model posiada Certyfikat Autentyczności w postaci plastikowej karty z kodem kreskowym. Do wyrobów jubilerskich z brylantami dołączamy Certyfikat Biżuterii zawierający najważniejsze parametry kamienia.