Wartości Łazur

Łazur – bliski sercu

Są w życiu momenty pełne emocji, wzruszenia i radości.


Są niezwykle ważne decyzje – zmieniające nasz własny świat i wytyczające nowe drogi.


Z całą pewnością należą do nich zaręczyny i ślub. To te magiczne chwile, które chcemy pamiętać przez całe życie. Każdą wspólną sekundę, każdy gest najbliższej osoby, uśmiech czy łzę radości.


Wierzymy, że pierścionki zaręczynowe i obrączki to nie tylko biżuteria. To przede wszystkim żywy symbol, w którym zaklęte są emocje i wspomnienia najpiękniejszych chwil dwojga ludzi.


Tak jak każdy człowiek jest inny, tak każda obrączka powinna odpowiadać indywidualnym upodobaniom, charakterom i oczekiwaniom klientów. Jako Łazur od lat dokładamy starań, aby tak właśnie było. Nie tworzymy tylko obrączek czy pierścionków – my pomagamy wykreować marzenia.


Nasza historia sięga lat 80. To wtedy, w Jaśle, założyłem swoją pierwszą pracownię złotniczą. Znalazłem też ludzi odpowiednich do tworzenia nowych rozwiązań. Upór, konsekwencja i nieocenione wsparcie żony i córki pozwoliły dotrzeć nam do miejsca, w którym znajdujemy się obecnie. Od małego warsztatu do firmy dostarczającej obrączki do ponad 1000 sklepów w całej Polsce.


Od samego początku kładłem ogromny nacisk na najwyższą jakość, we wszystkim co robiłem. W 2000 roku postanowiłem ukierunkować firmę na produkcję obrączek ślubnych. Indywidualne podejście do każdego klienta oraz dokładanie starań, aby sprostać ich oczekiwaniom, sprawiły, że był do czas przełomowy dla Firmy Łazur. Rozwinęliśmy skrzydła, a z czasem zainwestowaliśmy w kompletną linię technologiczną.

Dzisiejsza oferta Firmy Łazur to efekt naszej ciężkiej pracy, jasno określonej wizji oraz kilkudziesięciu lat doświadczeń.


Ireneusz Łazur

Numer certyfikatu
PIN potwierdzający