Nowość! Wychodząc naprzeciw Waszym oczekiwaniom w naszej ofercie zagościła nowa próba złota w zakresie produkcji obrączek Łazur.

Jest to próba 5, czyli 9-karatowe złoto, inaczej zwane 375.

Łazur – bliski sercu

Są momenty radości i wzruszenia, które zmieniają Wasz Świat i wytyczają Waszą Nową Drogę.

Podczas tych niezwykle ważnych decyzji i magicznych chwil jesteśmy z Wami już od ponad 30 lat. Nasza historia sięga lat 80, kiedy Ireneusz Łazur wraz z pomocą żony i córki założył małą pracownię w Jaśle. Od wtedy właśnie, ich celem było tworzenie biżuterii wyjątkowej, która ma zachwycać swoim kunsztownym wykonaniem, przypominać każdy uśmiech czy łzę radości i trafiać w najbardziej wymagające gusta.

Do wyrobu obrączek i pierścionków zaręczynowych używamy materiałów pierwotnych, najwyższej jakości, pochodzących od najlepszych, światowych liderów w tej dziedzinie. Wiemy, że to nie tylko biżuteria – to symbol Waszych uczuć, Wasze zaklęte emocje.

Naszą firmę tworzą pasjonaci, osoby zarówno dojrzałe, doświadczone oraz konsekwentne, jak i młode - pełne dynamizmu i kreatywności. Od naszych ekspertów dowiecie się o wszelkich staraniach które dokładamy, aby każdy model posiadał wyjątkowy design, był niepowtarzalny i zapewniał optymalna wygodę noszenia. Dzięki temu w Łazurze tak, jak w życiu panuje harmonia i równowaga.

Wasza historia jest bliska naszemu sercu – to dla Was ciągle się rozwijamy i wspólnie tworzymy najpiękniejsze miłosne historie !

Jako lider w produkcji obrączek jesteśmy dumni, że to właśnie nasze produkty są najczęściej wybieranym symbolem miłości przez narzeczonych, a najwyższej jakości materiały i narzędzia pracy oraz profesjonalizm naszych pracowników są doceniane w opiniach naszych klientów.