Nowość! Wychodząc naprzeciw Waszym oczekiwaniom w naszej ofercie zagościła nowa próba złota w zakresie produkcji obrączek Łazur.

Jest to próba 5, czyli 9-karatowe złoto, inaczej zwane 375.

Salon Jubilerski Aquando

Usytuowany jest w malowniczym miasteczku Głownie, w woj. łódzkim.

Jest to pierwszy salon otworzony przez Firmę Jubilerską GOLD-CAST, powstałą w 1983 roku. Firma GOLD-CAST specjalizuje się w produkcji złotej biżuterii, bardzo wysokiej jakości, o niepowtarzalnym wzornictwie. Wszystkie nasze wyroby są oprawiane i wykańczane ręcznie, co zapewnia naszym klientom jakość nieporównywalną z biżuterią dostępną na rynku. Pewni jakości produktów firmy GOLD CAST udzielamy na nią wieczystej gwarancji.

Co wyróżnia Salon Jubilerski AQUANDO :

- Każdy klient znajdzie u nas odpowiednią dla siebie biżuterię. W naszej ofercie znaleźć można zarówno klasyczne, jak nowoczesne modele

- Wykonujemy biżuterię ze złota według projektu klienta

 - Realizujemy wszelkiego rodzaju usługi jubilerskie: naprawy, renowację i odświeżenie każdego rodzaju biżuterii

- Szeroką paletę naszych produktów uzupełniają zegarki renomowanych marek

- Oferujemy dewocjonalia, pamiątki na chrzest, komunię i inne ważne uroczystości

- Oferujemy bony podarunkowe

- Karty stałego klienta uprawniające do zniżek na biżuterię

Satysfakcja potencjalnych klientów jest dla nas absolutnym priorytetem, dlatego kładziemy nacisk na indywidualne podejście i kompleksową obsługę każdej osoby odwiedzającej nasz salon .

Osobom zainteresowanym kupnem obrączek w Salonie AQUANDO, przedstawiamy bogatą ofertę firmy Łazur, z którą współpracujemy od 2015 roku. Zapewniamy pomoc w wyborze, zwracając uwagę nie tylko na estetykę, ale również wygodę  praktyczność i trwałość.

Zapraszamy do salonu AQUANDO

________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

 

" Serdecznie polecamy sklep jubilerski „Aquando”! 

To przyjemność współpracować z tak uprzejmymi i wykwalifikowanymi osobami, jak nasi partnerzy z salonu Aquando. Cieszymy się, że nasza współpraca przebiega w tak przyjaznej atmosferze. "

Firma Łazur 

________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

 

Sikorskiego 59E, lok. E13

95-015 Głowno

tel.  42 716 39 60

e-mail: salon.aquando@gmail.com

FB: Aquando