Nowość! Wychodząc naprzeciw Waszym oczekiwaniom w naszej ofercie zagościła nowa próba złota w zakresie produkcji obrączek Łazur.

Jest to próba 5, czyli 9-karatowe złoto, inaczej zwane 375.

Gorzów Wielkopolski

"Jubiler Robert Piątkowski"

Jubiler Robert Piątkowski to salon z niemalże 30-letnim doświadczeniem na rynku Gorzowskim. Z ogromną dumą możemy przedstawić największy wybór przepięknych obrączek dla nowożeńców Firmy Łazur - Blisko Sercu. W konfiguratorze 3 D możemy z dużą precyzją dobrać obrączki dla naszych klientów, jak również przedstawić ogromny wachlarz wzorów, ustawień kamieni czy grawerów.

Salon Jubilerki posiada bardzo duży wybór biżuterii złotej z kamieniami szlachetnymi oraz srebrnej, precjoza i zegarki. W ofercie naszej posiadamy bony upominkowe oraz karty rabatowe dla naszych stałych klientów. W naszej pracowni złotniczej powstaje biżuteria na zamówienia według pomysłów naszych klientów, wykonujemy naprawę oraz renowacje biżuterii złotej i srebrnej.

Zapraszamy !

________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

 

" Serdecznie polecamy „ Jubiler Robert Piątkowski” ! 

Cieszymy się, że możemy współpracować z tak przyjaznymi osobami, jak Pan Robert Piątkowski - mamy nadzieję, że nasz kontakt będzie ciągle się rozwijał"

Firma Łazur 

________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

 

ul.Pocztowa 8

66-400 Gorzów Wielkopolski

 

tel. +95 722-31-69

e-mail: jubilerpiatkowski@onet.pl