Nowość! Wychodząc naprzeciw Waszym oczekiwaniom w naszej ofercie zagościła nowa próba złota w zakresie produkcji obrączek Łazur.

Jest to próba 5, czyli 9-karatowe złoto, inaczej zwane 375.

Salon w Galerii Jasło

Nasza salonowa "perełka" - salon w Galerii Jasło

Zapraszamy Was do naszego drugiego salonu firmowego, który mieści się w Galerii Jasło (na parterze, po prawo od wejścia głównego).

Pragniemy, abyście w naszych salonach czuli się wyjątkowo, dlatego poddaliśmy go całkowitej matamorfozie. Nowe wyposażenia, nowe kolory, nowe rozmieszczenie - jesteśmy przekonani, że wchodząc będziecie czuli się jak u siebie!  Oprócz tego, przygotowaliśmy "kącik obrączkowy", który pozwoli Wam na korzystanie z naszych Konfiguratorów 3D, jak i na spokojną rozmowę z naszymi ekspertkami, które pomogą Wam przejść nie łatwą drogę wyboru idealnego "symbolu miłości"

Czekamy na Was!

 

Salon "na Czackiego 9"

Tutaj właśnie pod adresem Czackiego 9 na początku lat 80’tych powstała pracownia złotniczo-rzemieślnicza, gdzie wykonywane były pojedyncze wyroby ze złota w postaci ręcznie wykonanych pierścionków z kamieniami naturalnymi oraz obrączki klasyczne. 

Czasy komunistyczne nie pozwalały na rozwój firmy złotniczej, a nawet bardzo ograniczały. Aby być złotnikiem otrzymać należało odpowiedni Dyplom Rzemieślniczy – Mistrzowski. W 1989 roku Państwo uwolniło rynek, a my nabraliśmy wiatru w żagle. Sklep, który został nazwany AURI, przeszedł całkowity remont, a produkcja biżuterii toczyła się na zapleczu. 


W połowie lat 90’tych produkcja została przeniesiona do naszego rodzinnego domu w Kowalowych. Od tamtego czasu salon oferował już nie tylko własny wyrób, ale także biżuterię zagraniczną. Już wtedy rozpędu nabierała produkcja ręczna obrączek – klasycznych, kolorowych czy z brylantami.

Dziś jesteśmy WIODĄCYM PRODUCENTEM OBRĄCZEK !

 

***

Sklep "na Czackiego" ma najdłuższą historię jubilerską w Jaśle. Jest niezwykle ceniony przez naszych klientów. Duży asortyment daje możliwość odpowiedniego wyboru biżuterii na odpowiednie okazje, a z racji, że jest to salon firmowy nasze ceny producenta są niezwykle konkurencyjne. Ogromną pracę wykonują również nasze przemiłe ekspertki, które zawsze z wielką radością obsługują nawet najbardziej wymagających klientów.

Zapraszamy !