Nowość! Wychodząc naprzeciw Waszym oczekiwaniom w naszej ofercie zagościła nowa próba złota w zakresie produkcji obrączek Łazur.

Jest to próba 5, czyli 9-karatowe złoto, inaczej zwane 375.

Salon "Ad'or"

Poznajcie Państwo naszą markę Ad’or, którą „całym sercem” Wam przedstawiamy.

W branży jubilerskiej niebagatelne znaczenie mają wrażliwość na piękno i zmysł estetyczny, takimi wartościami też się kierujemy i wybieramy dla naszych Klientów oryginalne wzory obrączek ślubnych, nietuzinkową biżuterię złotą oraz srebrną - to nasza domena.

Doskonale wiemy, że nasi Klienci szukają u nas czegoś więcej niż pięknych błyskotek. Szukają ciepła, zrozumienia, szacunku, ale również nowoczesnego podejścia do biżuterii.

Pragniemy połączyć rodzinną tradycję z nowoczesnością — otworzyliśmy sklep internetowy, umożliwiamy zakupy z dostawą do domu i… zapraszamy do nas. Do naszego wspólnego salonu jubilerskiego. Do Ad’or. To właśnie u nas czekają na Was doświadczeni doradcy gotowi służyć swoją pomocą i sprawić, by zakupy w Ad’or były niezapomnianym doświadczeniem.

 

Zapraszamy Arkadiusz Bajerski z rodziną

________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

 

" Serdecznie polecamy Markę Ad'or! 

Nasza współpraca z marką Ad'or trwa już dwa pokolenia. Jesteśmy niezwykle zadowoleni z tego partnerstwa, które ugruntowane jest dużym profesjonalizmem, wiedzą i przemiłą obsługą klienta. Cieszymy się, że w kolekcji obrączek znajdują się tylko i wyłącznie produkty naszej firmy."

Firma Łazur 

________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

ul. Dworcowa 4
62-510 Konin

NIP 6653002527

tel. + 48 63 245 61 41
kom. + 48 694 686 979
e-mail: sklep@ad-or.pl

FB: AD'OR Salon Jubilerski