Nowość! Wychodząc naprzeciw Waszym oczekiwaniom w naszej ofercie zagościła nowa próba złota w zakresie produkcji obrączek Łazur.

Jest to próba 5, czyli 9-karatowe złoto, inaczej zwane 375.

Salon POL-STYL

Krakowska firma jubilerska POL-STYL od ponad trzydziestu lat wykonuje piękne, ponadczasowe obrączki dla par młodych. Jesteśmy krakowskim jubilerem z tradycją od 1986 roku.

Dzień ślubu wymaga specjalnej oprawy. To jeden z najważniejszych momentów w życiu każdego, w związku z czym każdy szczegół musi być dopięty na ostatni guzik i nic nie może być pozostawione przypadkowi. Szczególna symbolika uroczystości ślubnej wiąże się z obrączkami – ich nałożenie na palec partnera bądź partnerki przypieczętowuje łączące tych dwoje uczucie.

W naszej ofercie znajdują się przedmioty dla najbardziej nawet wymagających klientów. Proponujemy obrączki, odpowiadające najnowszym trendom jubilerskim, jednocześnie posiadając do wyboru wyroby odnoszące się do klasycznych kanonów piękna sztuki złotniczej.

Wśród oferowanych produktów znajdują się zatem tradycyjne, gładkie obrączki, jak i te bogato zdobione – brylantami i innymi elementami dekoracyjnymi.

Obrączki ślubne Kraków to także gwarancja fachowo i szybko zrealizowanego zlecenia. Wiemy jak cenny jest czas w natłoku przedślubnych obowiązków. Doceniamy potrzeby naszych klientów i pracę swoją wykonujemy profesjonalnie oraz bez zbędnej zwłoki. Pomagamy młodym parom nie tylko z Krakowa, ale też z całego województwa, a nawet kraju. Nasze wieloletnie doświadczenie wpływa na zaufanie, jakim darzą nas goście naszego zakładu.

Zapraszamy do kontaktu i zapoznania z pełną ofertą – odpowiemy na wszystkie pytania, zaś osobom niezdecydowanym pomożemy podjąć najlepszą decyzję.

Wojciech Rylski

________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

 

" Serdecznie polecamy sklep „POL-STYL”! 

To wspaniałe współpracować z takimi osobami, jak Pan Wojciech, który służy fachową i profesjonalna obsługą – cieszymy się, że wśród jubilerów można liczyć na tak entuzjastyczne osoby. "

Firma Łazur 

________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

ul.Długa 84

31 - 146 Kraków

kom: 695 602 367

strona: https://obraczkislubnekrakow.pl/