Nowość! Wychodząc naprzeciw Waszym oczekiwaniom w naszej ofercie zagościła nowa próba złota w zakresie produkcji obrączek Łazur.

Jest to próba 5, czyli 9-karatowe złoto, inaczej zwane 375.

Firma "Diaxor"

Firma Diaxor istnieje na polskim rynku od 1993 r. Przez te wszystkie lata ewoluowała zgodnie z duchem czasu. A od kilku lat pod marką ring4you - zaręczyny i ślub, prowadzi działalność specjalistyczną oferując: brylanty najwyższej jakości, pierścionki z brylantem - zaręczynowe i na inne ważne okazje, oraz obrączki ślubne.

Brylanty - jako jedni z pierwszych oferujemy na polskim rynku wyjątkowe brylanty z tzw. efektem Hearts and Arrows. Takie brylanty posiadamy w stałej ofercie. Potwierdzeniem najwyższej ich jakości są certyfikaty instytutu gemmologicznego GIA.

Pierścionki z brylantem - w Naszych pierścionkach zaręczynowych i innych, najważniejszą rolę odgrywa brylant, który oprawiamy we wzory specjalnie przez Nas zaprojektowane tak, aby nie zakrywać diamentu, a maksymalnie pokazać piękno szlifu brylantowego. Oprawy są wykonane z żółtego złota lub wyjątkowego białego złota palladowego, a na specjalne zamówienie także pierścionki z platyny.

Obrączki ślubne - przez ostatnie 10 lat, zdobyliśmy bezcenne doświadczenie spełniając oczekiwania klientów w zakresie obrączek. Liczne opinie wystawione przez Naszych dotychczasowych Klientów dowodzą naszego pełnego zaangażowania.

Wizerunek firmy prezentowany na stronie www.ring4you.eu w sposób naturalny i prawdziwy przedstawia Nas i Nasze działania. Treści odzwierciedlają priorytety oraz zalety wyróżniające Diaxor z pośród wielu firm jubilerskich i z pewnością nie są tworem specjalistów od tworzenia i budowania marki.

Dobre imię zdobywa się pracując z myślą o innych.

 

Zapraszamy i Ciebie!

Ryszard Domagała z żoną Dorotą

________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

 

" Serdecznie polecamy Ring4You! 

Fachowa i profesjonalna obsługa przez Pana Ryszarda i jego żonę Dorotę, to prawdziwa perełka wśród jubilerów. Bardzo cieszymy się, że możemy współpracować z tak miłymi osobami, które zawsze wykazują się niezwykłym entuzjazmem. "

Firma Łazur 

________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Lutomierska 115D
91-041 Łódź

tel. 422 575 490
e-mail: info@ring4you.eu

FB: Diaxor - ring4you