Nowość! Wychodząc naprzeciw Waszym oczekiwaniom w naszej ofercie zagościła nowa próba złota w zakresie produkcji obrączek Łazur.

Jest to próba 5, czyli 9-karatowe złoto, inaczej zwane 375.

Obrączka H14

Cena:
4 793,72
Dostawa 0,00 PLN
dla wszystkich zamówień powyżej 200 PLN, dostawa DHL oraz ubezpieczenie przesyłki GRATIS!
30 dni na zwrot lub wymianę
jeśli zakupiony produkt nie spełni Twoich oczekiwań, możesz go zwrócić lub wymienić na inny w przeciągu 30 dni od daty zakupu.
Gwarancja legalności produktu
wszystkie oferowane przez nas produkty mają sprawdzone, legalne pochodzenie oraz są oznakowane zgodnie z obowiązującym prawem probierczym.
Gwarancja producenta
każdy nasz produkt objęty jest dożywotnią gwarancją producenta obejmującą jakość użytych materiałów oraz jakość wykonania.

... na początek wspólnej drogi ... 

Surowe piękno w majestatycznej oprawie oddaje połączenie dominującego w designie białego złota palladowego z żółtym zamykającym minimalistyczną całość w obrębie stylowej obrączki. Projekt o nieskomplikowanej, ale gustownej kompozycji zachwyci osoby preferujące modele klasyczne, osadzone w tradycji. Satynowaną wzdłużnie powierzchnię przecina frezowana linia przenosząca punkt ciężkości ku jednej z krawędzi. Osadzone na niej trzy nieregularnie rozmieszczone brylanty oprawione na gładko wyznaczają środek modelu. Zimną w tonacji kompozycję domykają kontrastujące ciepłym odcieniem i polerowaną powierzchnią krawędzie z żółtego złota.

Profil: półokrągły