Nowość! Wychodząc naprzeciw Waszym oczekiwaniom w naszej ofercie zagościła nowa próba złota w zakresie produkcji obrączek Łazur.

Jest to próba 5, czyli 9-karatowe złoto, inaczej zwane 375.

Obrączka K06 (SK A310)

Cena:
1 636,22
Dostawa 0,00 PLN
dla wszystkich zamówień powyżej 200 PLN, dostawa DHL oraz ubezpieczenie przesyłki GRATIS!
30 dni na zwrot lub wymianę
jeśli zakupiony produkt nie spełni Twoich oczekiwań, możesz go zwrócić lub wymienić na inny w przeciągu 30 dni od daty zakupu.
Gwarancja legalności produktu
wszystkie oferowane przez nas produkty mają sprawdzone, legalne pochodzenie oraz są oznakowane zgodnie z obowiązującym prawem probierczym.
Gwarancja producenta
każdy nasz produkt objęty jest dożywotnią gwarancją producenta obejmującą jakość użytych materiałów oraz jakość wykonania.

...i że Cię nie opuszczę...

Model obrączki klasyczne o profilu wklęsłym, wykonany w całości z żółtego złota próby 585. Tradycyjny design i gustowna kompozycja sprawia, że obrączka niezwykle elegancko prezentuje się na palcu. Jest to projekt dla osób ceniących minimalistyczne piękno o ponadczasowym charakterze. Delikatnie fazowane krawędzie nadają obrączkom przyjemnego dla oka blasku. Obrączki oryginalne, a zarazem ponadczasowe. Model skierowany dla wszystkich par poszukujących alternatywy dla obrączek typowo klasycznych, ale bardzo komfortowych w codziennym użytkowaniu. Idealnie prezentują się w towarzystwie innej biżuterii złotej.   

Profil: wklęsły