Nowość! Wychodząc naprzeciw Waszym oczekiwaniom w naszej ofercie zagościła nowa próba złota w zakresie produkcji obrączek Łazur.

Jest to próba 5, czyli 9-karatowe złoto, inaczej zwane 375.

Obrączka K07 (SK A410)

Cena:
2 002,34
Dostawa 0,00 PLN
dla wszystkich zamówień powyżej 200 PLN, dostawa DHL oraz ubezpieczenie przesyłki GRATIS!
30 dni na zwrot lub wymianę
jeśli zakupiony produkt nie spełni Twoich oczekiwań, możesz go zwrócić lub wymienić na inny w przeciągu 30 dni od daty zakupu.
Gwarancja legalności produktu
wszystkie oferowane przez nas produkty mają sprawdzone, legalne pochodzenie oraz są oznakowane zgodnie z obowiązującym prawem probierczym.
Gwarancja producenta
każdy nasz produkt objęty jest dożywotnią gwarancją producenta obejmującą jakość użytych materiałów oraz jakość wykonania.

...za jej błyszczące, szczęśliwe oczy...

Elegancki i bardzo lekki model K07 to kolejna odsłona obrączek klasycznych o profilu wklęsłym. Dodatkową ozdobę stanowi boczne fazowanie profilu, które podkreśla ponadczasową elegancję. Obrączki zostały wykonane w całości z żółtego złota próby 585 starannie polerując jego powierzchnię. Boczne fazy można wykonać również w białym złocie palladowym próby 585, co sprawi, że model nabierze nowoczesnego wyrazu. Obrączki o profilu wklęsłym sprawdzą się doskonale w codziennym użytkowaniu. Jako alternatywę proponujemy satynowanie wzdłużne centralnej części obrączek co sprawi, że błyszczące fazy będą bardziej widoczne. 

Profil: wklęsły