Nowość! Wychodząc naprzeciw Waszym oczekiwaniom w naszej ofercie zagościła nowa próba złota w zakresie produkcji obrączek Łazur.

Jest to próba 5, czyli 9-karatowe złoto, inaczej zwane 375.

Obrączka K08 (SK A510)

Cena:
2 400,86
Dostawa 0,00 PLN
dla wszystkich zamówień powyżej 200 PLN, dostawa DHL oraz ubezpieczenie przesyłki GRATIS!
30 dni na zwrot lub wymianę
jeśli zakupiony produkt nie spełni Twoich oczekiwań, możesz go zwrócić lub wymienić na inny w przeciągu 30 dni od daty zakupu.
Gwarancja legalności produktu
wszystkie oferowane przez nas produkty mają sprawdzone, legalne pochodzenie oraz są oznakowane zgodnie z obowiązującym prawem probierczym.
Gwarancja producenta
każdy nasz produkt objęty jest dożywotnią gwarancją producenta obejmującą jakość użytych materiałów oraz jakość wykonania.

...dotknij czułości...

Klasyczny model obrączki o finezyjnie wyprofilowanym kształcie jest idealny dla osób poszukujących produktu tradycyjnego, ale z namiastką oryginalności. Obrączkę w całości wykonano z żółtego złota 14-karatowego. Jej starannie polerowana powierzchnia o metalicznym blasku wspaniale koresponduje z subtelnym designem, którego integralnym elementem może być krystalicznie lśniący brylant oprawiony na okrągło. Poprzez nawiązanie do tradycji model prezentuje się niezwykle lekko i ma ponadczasowy charakter.

Profil: wklęsły