Nowość! Wychodząc naprzeciw Waszym oczekiwaniom w naszej ofercie zagościła nowa próba złota w zakresie produkcji obrączek Łazur.

Jest to próba 5, czyli 9-karatowe złoto, inaczej zwane 375.

Obrączka K11 (SK R310)

Cena:
1 621,94
Dostawa 0,00 PLN
dla wszystkich zamówień powyżej 200 PLN, dostawa DHL oraz ubezpieczenie przesyłki GRATIS!
30 dni na zwrot lub wymianę
jeśli zakupiony produkt nie spełni Twoich oczekiwań, możesz go zwrócić lub wymienić na inny w przeciągu 30 dni od daty zakupu.
Gwarancja legalności produktu
wszystkie oferowane przez nas produkty mają sprawdzone, legalne pochodzenie oraz są oznakowane zgodnie z obowiązującym prawem probierczym.
Gwarancja producenta
każdy nasz produkt objęty jest dożywotnią gwarancją producenta obejmującą jakość użytych materiałów oraz jakość wykonania.

... na zawsze ...

Ponadczasowy przedstawiciel obrączek klasycznych, który wywołuje entuzjazm na twarzach młodych Małżeństw. Obrączki ślubne o profilu całkowicie płaskim. Bardzo delikatne, eleganckie i subtelne. Idealnie prezentują się w towarzystwie innej biżuterii, jak i noszone solo. Zastosowanie wewnętrznej soczewki Comfort Fit sprawia, że są niezwykle komfortowe w codziennym użytkowaniu. Szeroki zakres szerokości zapewnia dopasowanie do każdego rodzaju dłoni. Idealnie prezentuje się również w białym złocie palladowym próby 585. Zastosowanie wykończenia poprzez satynowanie wzdłużne nada obrączkom nico bardziej nowoczesnego wymiaru. 

Profil: płaski