Nowość! Wychodząc naprzeciw Waszym oczekiwaniom w naszej ofercie zagościła nowa próba złota w zakresie produkcji obrączek Łazur.

Jest to próba 5, czyli 9-karatowe złoto, inaczej zwane 375.

Obrączka K12 (SK R410)

Cena:
2 115,71
Dostawa 0,00 PLN
dla wszystkich zamówień powyżej 200 PLN, dostawa DHL oraz ubezpieczenie przesyłki GRATIS!
30 dni na zwrot lub wymianę
jeśli zakupiony produkt nie spełni Twoich oczekiwań, możesz go zwrócić lub wymienić na inny w przeciągu 30 dni od daty zakupu.
Gwarancja legalności produktu
wszystkie oferowane przez nas produkty mają sprawdzone, legalne pochodzenie oraz są oznakowane zgodnie z obowiązującym prawem probierczym.
Gwarancja producenta
każdy nasz produkt objęty jest dożywotnią gwarancją producenta obejmującą jakość użytych materiałów oraz jakość wykonania.

...tylko dla Miłości...

Obrączki ślubne o prostym, płaskim profilu ze złota żółtego. Idealna propozycja dla par ceniących sobie tradycję, prostotę, minimalizm. Przepięknie prezentuje się w złocie różowym próby 585, które za sprawą zagranicznych projektantów, na stałe zagościło również w ofercie polskich producentów obrączek ślubnych. Zmiana wykończenia z polerowania na satynowanie wzdłużne nada modelowi nutkę nowoczesności. Model bardzo komfortowy w codziennym użytkowaniu nie tylko ze względu na swój klasyczny, płaski profil, ale również dzięki zastosowaniu Comfort Fit, czyli soczewki wewnętrznej. Istnieje również możliwość wyboru wielu klasycznych, jak i nowoczesnych opraw kamieni. 

Profil: płaski