Nowość! Wychodząc naprzeciw Waszym oczekiwaniom w naszej ofercie zagościła nowa próba złota w zakresie produkcji obrączek Łazur.

Jest to próba 5, czyli 9-karatowe złoto, inaczej zwane 375.

Obrączka N33 (SK S620)

Cena:
4 501,78
Dostawa 0,00 PLN
dla wszystkich zamówień powyżej 200 PLN, dostawa DHL oraz ubezpieczenie przesyłki GRATIS!
30 dni na zwrot lub wymianę
jeśli zakupiony produkt nie spełni Twoich oczekiwań, możesz go zwrócić lub wymienić na inny w przeciągu 30 dni od daty zakupu.
Gwarancja legalności produktu
wszystkie oferowane przez nas produkty mają sprawdzone, legalne pochodzenie oraz są oznakowane zgodnie z obowiązującym prawem probierczym.
Gwarancja producenta
każdy nasz produkt objęty jest dożywotnią gwarancją producenta obejmującą jakość użytych materiałów oraz jakość wykonania.

Dla Wielkiej Miłości...

Nieprzeciętna obrączka o indywidualnej kompozycji, dedykowana wszystkim małżeństwom, gotowym na odrobinę szaleństwa i oryginalności.
Podstawę modelu stanowi białe złoto palladowe poddane satynowaniu wzdłużnemu, które pozwoliło na osiągnięcie intrygującego, niebanalnego charakteru, dopasowanego do temperamentu waszego związku. Konstrukcję wykończono delikatnym wąskim i polerowanym obrysem, kontrastującym z centrum i nadającym całości znamię subtelności. Ponadto kompozycję poddano frezowaniu, dzięki któremu osiągnięto nieregularny, zwężający się ku centrum kształt będący gwarancją komfortu noszenia i nietuzinkowego designu.
Niepowtarzalna konstrukcja i zróżnicowane wykończenie czynią z obrączki model, wobec którego nie można przejść obojętnie.

Profil: wklęsły