Nowość! Wychodząc naprzeciw Waszym oczekiwaniom w naszej ofercie zagościła nowa próba złota w zakresie produkcji obrączek Łazur.

Jest to próba 5, czyli 9-karatowe złoto, inaczej zwane 375.

Obrączka Z03

Cena:
4 948,94
Dostawa 0,00 PLN
dla wszystkich zamówień powyżej 200 PLN, dostawa DHL oraz ubezpieczenie przesyłki GRATIS!
30 dni na zwrot lub wymianę
jeśli zakupiony produkt nie spełni Twoich oczekiwań, możesz go zwrócić lub wymienić na inny w przeciągu 30 dni od daty zakupu.
Gwarancja legalności produktu
wszystkie oferowane przez nas produkty mają sprawdzone, legalne pochodzenie oraz są oznakowane zgodnie z obowiązującym prawem probierczym.
Gwarancja producenta
każdy nasz produkt objęty jest dożywotnią gwarancją producenta obejmującą jakość użytych materiałów oraz jakość wykonania.

...tajemnica miłości...

Oryginalna kompozycja wykonana w całości z białego złota palladowego, którego unikalnyniecodzienny charakter pozwoli powiedzieć to, co najważniejsze. Minimalizm kompozycji koncentrujący się na chłodnej stylistyce kreuje wrażenie powściągliwości i sugeruje delikatną harmonię. Powierzchnię zmatowiono, uzyskując elegancki, ponadczasowy wyraz, który tak jak Wasza miłość nigdy nie przeminie. Ponadto w obrączkę wkomponowano pasek ze złota czerwonego, dzielący model na dwie niesymetryczne płaszczyzny, które przełamują punkt ciężkości, dzięki czemu obrączka nabiera złożonego i niejednostajnego wyrazu. Model dla kobiet został dodatkowo ozdobiony pięknym brylantem.

Profil: płaski