Nowość! Wychodząc naprzeciw Waszym oczekiwaniom w naszej ofercie zagościła nowa próba złota w zakresie produkcji obrączek Łazur.

Jest to próba 5, czyli 9-karatowe złoto, inaczej zwane 375.

Obrączka Z08

Cena:
4 450,00
Dostawa 0,00 PLN
dla wszystkich zamówień powyżej 200 PLN, dostawa DHL oraz ubezpieczenie przesyłki GRATIS!
30 dni na zwrot lub wymianę
jeśli zakupiony produkt nie spełni Twoich oczekiwań, możesz go zwrócić lub wymienić na inny w przeciągu 30 dni od daty zakupu.
Gwarancja legalności produktu
wszystkie oferowane przez nas produkty mają sprawdzone, legalne pochodzenie oraz są oznakowane zgodnie z obowiązującym prawem probierczym.
Gwarancja producenta
każdy nasz produkt objęty jest dożywotnią gwarancją producenta obejmującą jakość użytych materiałów oraz jakość wykonania.

...początek wieczności...

Wyrazisty design oparty na kontraście kolorów wieńczy kompozycja krystalicznie lśniących brylantów. Projekt powstał z myślą o osobach ceniących oryginalność wzornictwa, lecz z sentymentem spoglądających ku klasycznej formie. Model wykonano z dwóch kontrastujących kolorów złota. Krawędzie i środek stanowią satynowane wzdłużnie pasy złota białego, palladowego, które rozdzielają mocno odróżniające się ciepłym odcieniem od zmatowionej, zimnej powierzchni polerowane pasy złota żółtego. Kwintesencją efektownego designu opartego na kontraście kolorów jest kompozycja trzech brylantów, które wyznaczają centrum kompozycji i całego modelu.

Profil: półokrągły