Nowość! Wychodząc naprzeciw Waszym oczekiwaniom w naszej ofercie zagościła nowa próba złota w zakresie produkcji obrączek Łazur.

Jest to próba 5, czyli 9-karatowe złoto, inaczej zwane 375.

Jaki prezent na Dzień Mamy?

21 maja 2020
Biżuteria na Dzień Mamy, to zawsze dobry wybór!

Ten wyjątkowy dzień zbliża się wielkimi krokami. Kocha, czuwa i opiekuje się od małego - o tej niezwykłej kobiety, jaką jest Mama należy pamiętać codziennie, a szczególnie w Dniu Jej Święta.

Jak wyrazić uczucie Miłości do naszej ukochanej Mamy?

Każda kobieta lubi mieć w szkatułce z biżuterią przedmioty, które przynoszą na myśl piękne wspomnienia. Co więcej, biżuteria to ponadczasowy prezent zwłaszcza, jeśli jest to klasyczne złoto.

Przygotowaliśmy dla Was kilka wyjątkowych pomysłów, które pozwolą Wam wybrać taki prezent, który będzie zapamiętamy na długie lata.

Kolczyki

Drobne, długie, z brylantem...do koloru - do wyboru. Jeśli Twoja Mama lubi kolczyki, to dodatkowa para na pewno się przyda. Warto pamiętać, że Mamy mają to do siebie, że myślą o wszystkich, a nie o sobie. Dlatego spraw jej przyjemność!

Naszyjniki

Delikatny naszyjnik zwróci uwagę na górną część sylwetki, podkreślą piękno twarzy, szyi, dekoltu czy ramion. To jedne z najpiękniejszych i najbardziej kobiecych rodzajów biżuterii... Warto również zainwestować w zawieszkę, która może przedstawiać zarówno serduszko - znak miłości, jak i ulubiony symbol obdarowywanej, taki jak motylek czy gwiazdka.

Bransoletka

Mama zasługuje na piękno! Ta noszona na nadgarstku ozdoba często zostaje pamiątką na całe lata i pozostawia w pamięci niezwykle radosne wspomnienia najpiękniejszych chwil, nieopisanych emocji...

 

Jeśli jednak jeszcze nie wiecie na co się zdecydować, wchodźcie do naszego sklepu i rozpoczynajcie poszukiwania.

 

Wróć do listy aktualności