Nowość! Wychodząc naprzeciw Waszym oczekiwaniom w naszej ofercie zagościła nowa próba złota w zakresie produkcji obrączek Łazur.

Jest to próba 5, czyli 9-karatowe złoto, inaczej zwane 375.

"Jedyna Ty"

13 lutego 2020
Ona jeszcze niczego się nie spodziewa i czeka na ten wymarzony moment, a Ty już przygotowujesz wszystko, aby powiedziała "tak"... 
Trudno o więcej mówiący gest, niż wręczenie ukochanej pięknego pierścionka zaręczynowego - to nie tylko wspaniały przykład biżuterii, ale przede wszystkim oznaka intencji, forma wyrażenia i potwierdzenia żywionego uczucia. Łzy radości, niedowierzanie, wspomnienia, które zostaną z Wami już na zawsze!

Rozpocznijcie swoją wyjątkową historię z nami i kolekcją Jedyna Ty! Nową kolekcję wykonaliśmy przy pomocy specjalnej technologii druku 3D. Zaprojektowane zostały przez naszych technologów oraz wydrukowane metodą 3D w żywicy. Pierścionek taki zostaje odlany w złocie i obrabiany jest przez naszych złotników. Ta innowacyjna technologia pozwala na wykonywanie precyzyjnych zdobień.

Nasza kolekcja „Jedyna Ty” pozwoli znaleźć doskonały symbol miłości, gdyż znajdują się w niej zarówno klasyczne pierścionki z diamentem, jak i nietuzinkowe modele z topazem, ametystem, rubinem czy też innymi kamieniami szlachetnymi.

Chcieliśmy, aby każdy pierścionek mógł opowiedzieć Waszą historię, która będzie mogła oddawać charakter Waszego związku. Daliśmy Wam więc możliwość indywidualnego doboru kamieni szlachetnych do niektórych modeli, dzięki czemu pierścionek jest spersonalizowany pod przyszłą narzeczoną.
 
Ta wyjątkowa biżuteria to symbol rozpoczęcia Waszej Nowej Drogi.
Warto więc, by przy wyborze pierścionka zwrócić uwagę na idealną jakość jego wykonania.

Panowie! - wybierając się po pierścionek pamiętajcie sprawdzić w pierwszej kolejności próbę złota z jakiej został wykonany, rodzaj kamienia i jego wielkość oraz wagę.
Należy pamiętać również o Certyfikacie Autentyczności Pierścionka Zaręczynowego, dzięki któremu nie tylko mamy pewność, co do wykorzystanych materiałów, ale zapisaną mamy tam również barwę, czystość czy szlif kamienia, który znajduje się w pierścionku.

 
Wróć do listy aktualności