Zdobądź rabat 20% na Twoje wymarzone obrączki podczas Targów Ślubnych lub zapytaj naszego Partnera handlowego o lepsza ofertę!

Kim są Partnerzy Łazur?

30 stycznia 2020

Często pytacie nas o to, gdzie znajdują się nasze salony w poszczególnych miastach Polski. Przychodzimy z odpowiedzią!

Jesteśmy jednym z największych producentów obrączek z Jasła, który posiada pięć własnych salonów w obrębie województwa podkarpackiego. Czekamy na Was w Jaśle, Sanoku, Lesku i Ustrzykach Dolnych 

Mimo tego nasze obrączki możecie znaleźć w całej Polsce!
Jak to możliwe?

To dzięki naszym partnerom, którzy rozsiani są po całym kraju. Dzięki temu możecie odnaleźć nas w około 500 punktach, we wszystkich województwach!

Nasi partnerzy są z nami od wielu lat, dlatego jesteśmy przekonani, że zostaniecie przez nich doskonale obsłużeni, a ich doświadczona karda pomoże Wam w wyborze idealnych obrączek.

Partnerzy posiadają naszą najnowszą kolekcję obrączek i korzystają z konfiguratorów 3D, który zapewnia fachowe doradztwo w zakresie projektowania obrączek od podstaw oraz wszelkich modyfikacji w kreatorze.
Większość z nich wykonuje bezpłatną korektę rozmiaru i odświeżanie obrączek oraz wszelkie modyfikacje kolorów czy szerokości.

Od naszych Partnerów powinniście oczekiwać przy zakupie obrączek Certyfikatu Autentyczności Łazur, a w jakichkolwiek przypadkach, gdzie nie będziecie pewni, czy zostaliście obsłużeni z obowiązującymi normami możecie zwrócić się z kontaktem do nas.

Pamiętajcie jednak, że jako producenci nie mamy możliwości wpływania na politykę cenową naszych partnerów oraz ich terminy realizacji, dlatego warto abyście zawsze dopytali o te istotne szczegóły.

Wróć do listy aktualności