Nowość! Wychodząc naprzeciw Waszym oczekiwaniom w naszej ofercie zagościła nowa próba złota w zakresie produkcji obrączek Łazur.

Jest to próba 5, czyli 9-karatowe złoto, inaczej zwane 375.

Mówimy o grawerowanych obrączkach dla "Izabela Janachowska - Wedding Dream"

05 czerwca 2019

Personalizowane obrączki - to hit tego lata – przyjrzyjmy się najciekawszym pomysłom, którymi podzieliliśmy się w artykule Izabela Janachowska - Wedding Dream.

Jaki grawer wykonać na swoich obrączkach - symbol, słowa, szczególna data… ograniczeniem jest tylko Wasza wyobraźnia. Grawer wykonywany jest w tym momencie laserowo, dzięki czemu jest głęboko wypalany i niezwykle trwały.

Na co więc się zdecydować ?

Warto pomyśleć o odręcznym napisie to wspaniała pamiątka, która pozostawi w pamięci najpiękniejsze wspomnienia. Pamiątka w postaci charakteru pisma ukochanej osobie ma duże znaczenie... Ciekawymi pomysłami są:

  • „Początek wieczności”
  • „Dzięki Tobie jestem szczęśliwa/szczęśliwy”
  • „Na zawsze razem”

Jakie obrączki będziecie nosić tylko Wy ?

Z pewnością takie, na którym wygrawerujecie coś naprawdę osobistego! Może to być fragment zapisu EKG, zapis fonograficzny Waszego wyznania miłości czy też odbitka palca ukochanej osoby.

Eksperci Wedding Dream w artykule przypominają:

„ Aby Wasze obrączki były jeszcze bardziej indywidualne słowa mogą zostać uwiecznione w alfabecie łacińskim, Morse’a, Braila czy też kodem zero-jedynkowym dla miłośników informatyki”.

Według nas będzie to bardziej nietypowe od zwykłego zapisu i z pewnością wzbudzi zainteresowanie osób chętnych do obejrzenia Waszych obrączek.

Nasi konsultanci przyznają, że często spotykają się z sentencjami, krótkim fragmentem tekstu piosenki czy jej tytułem. Wiemy, że znaczy on dla Was wiele i posiada on dla Was często ukryty sens, który tylko Wy potraficie odczytać. Może to być:

  • „Tylko mnie kochaj”
  • „Zawsze tam gdzie Ty”
  • „Miłość zwycięży wszystko”

W artykule Wedding Dream możecie przeczytać też, aby pomyśleć o wygrawerowaniu elementów, które symbolizują Wasze wspólne pasje, na przykład motocykl, współrzędne geograficzne czy kilka nut z ulubionego utworu … a może zdecydujecie się na dwie połówki serca?

Nie zawsze decydujecie się też na wzniosłe wyznania. Niektórzy pozwalają sobie na szaleństwo i decydują się na grawer z humorem, który będzie symbolem Waszego indywidualizmu.

  • „Masz nosić, a nie czytać”
  • „Bądź grzeczny/grzeczna”
  • „Po co zdjąłeś/zdjęłaś obrączkę?”

W dzisiejszych czasach możliwość umieszczania symboli na obrączkach w zamian tradycyjnego napisu jest bardzo częstym zabiegiem.

Warto przemyśleć wybór i zdecydować się na wygrawerowanie czegoś, co będzie miało dla obojga małżonków sentyment czy ukryte znaczenie, które towarzyszyć małżonkom będzie przez resztę ich długiego życia.

 

Wróć do listy aktualności