Nowość! Wychodząc naprzeciw Waszym oczekiwaniom w naszej ofercie zagościła nowa próba złota w zakresie produkcji obrączek Łazur.

Jest to próba 5, czyli 9-karatowe złoto, inaczej zwane 375.

Nomination Italy

16 lipca 2020

Bransoletki Composable - wyjątkowa, włoska biżuteria  Nomination Italy. 

Nomination Italy to włoska marka specjalizująca się w produkcji wyjątkowej biżuterii ze stali szlachetnej i złota. Powstaje we Florencji wyłącznie z materiałów najwyższej jakości, ze szczególnym uwzględnieniem 18-karatowego złota oraz 9-karatowego złota różowego.

Dlaczego na prezent warto wybrać bransoletki Composable?

To opowieść o Twoim życiu, którą możesz skomponować samodzielnie.

W ten wyjątkowy sposób możesz uczcić i przechowywać najpiękniejsze chwile, które Cię otaczają. Urodziny, rocznice, świętowanie urodzin dziecka, pierwszy pocałunek, wyraz miłości - to z takich właśnie cennych momentów składa się nasze życie, które warto opowiedzieć. Oferujemy wymienne linki z tysiącami rozmaitych wzorów i symboli.

Każdy element to małe dzieło sztuki, które Ty będziesz mogła mieć przy sobie na co dzień! Skomponuj swoją bransoletkę, aby była wyrazem Twojego szczęścia i miłości.

Kolekcja Fashion - dla kobiet i mężczyzn

W ofercie marki Nomination Italy znajduje się również szeroki wybór biżuterii przeznaczonej zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn. Jesteście zainteresowani najnowszymi trendami? To idealnie - kolekcja fashion proponuje ciekawe ozdoby, która podkreśli każdy outfit.

Trendsettery, naszyjniki, zegarki... one wszystkie czekają na Was.

Zobaczcie na całą kolekcję w zakładce "Nomination Italy"

 

Wróć do listy aktualności