Nowość! Wychodząc naprzeciw Waszym oczekiwaniom w naszej ofercie zagościła nowa próba złota w zakresie produkcji obrączek Łazur.

Jest to próba 5, czyli 9-karatowe złoto, inaczej zwane 375.

Nomination Italy

16 lipca 2020
W naszej ofercie znajdziecie niezwykłą biżuterię - kolekcję Nomination Italy. To włoska marka specjalizująca się w produkcji wyjątkowej biżuterii ze stali szlachetnej i złota. Powstaje we Florencji wyłącznie z materiałów najwyższej jakości, ze szczególnym uwzględnieniem 18-karatowego złota oraz 9-karatowego złota różowego.

Bransoletki Composable 

To opowieść o Twoim życiu, którą możesz skomponować samodzielnie.

W ten wyjątkowy sposób możesz uczcić i przechowywać najpiękniejsze chwile, które Cię otaczają. Urodziny, rocznice, świętowanie urodzin dziecka, pierwszy pocałunek, wyraz miłości - to z takich właśnie cennych momentów składa się nasze życie, które warto opowiedzieć. Oferujemy wymienne linki z tysiącami rozmaitych wzorów i symboli.

Każdy element to małe dzieło sztuki, które Ty będziesz mogła mieć przy sobie na co dzień! Skomponuj swoją bransoletkę, aby była wyrazem Twojego szczęścia i miłości.

Kolekcja Fashion

W ofercie marki Nomination Italy znajduje się również szeroki wybór biżuterii przeznaczonej zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn. Jesteście zainteresowani najnowszymi trendami? To idealnie! Kolekcja fashion proponuje ciekawe ozdoby, która podkreśli każdy outfit.

Trendsettery, naszyjniki, zegarki... one wszystkie czekają na Was.

Zobaczcie na całą kolekcję Nomination Italy

 

 

Wróć do listy aktualności