Nowość! Wychodząc naprzeciw Waszym oczekiwaniom w naszej ofercie zagościła nowa próba złota w zakresie produkcji obrączek Łazur.

Jest to próba 5, czyli 9-karatowe złoto, inaczej zwane 375.

Obrączki typu "light"

13 listopada 2018
Obrączki Light
W naszej ofercie przygotowaliśmy dla Państwa obrączki ślubne Łazur, które charakteryzują się minimalną możliwą wysokością, dzięki czemu ich waga oraz cena jest niższa.

Częstym powodem rozterek przyszłych Par Młodych jest cena obrączek. Zakup biżuterii w "sieciówce" równoważy się z podaniem ceny za komplet, a nie za faktyczną ilość złota w obrączkach. Dlatego, aby przygotować coś dla Par, którym zależy na jak najniższej cenie, ale równocześnie na profesjonalnym wykonaniu przygotowaliśmy ofertę obrączek "light".

Pamiętać należy jednak, iż wybranie takiej obrączki ślubnej praktycznie uniemożliwia działania technologiczne, które przy większej wysokości dają taką możliwość.

Obrączka w typie "light" poprzez małą zawartość złota mocno ogranicza korektę rozmiaru, gdyż bardzo często powoduje jej pęknięcia. Niestety utrudnione jest także odświeżenie obrączki oraz praktycznie niemożliwa jest oprawa kamieni, które nie będą w stanie zostać osadzone. Należy brać również pod uwagę, iż niewielka wysokość pozwala na odkształcenia obrączki przy nacisku oraz choć staramy się wygładzać boki biżuterii, przy jej noszeniu może pojawić się uczucie "żyletki".

 

***

Czy watro w takim razie zdecydować się na obrączkę ślubną Łazur typu light ?

Oczywiście - jeśli cena jest dla Państwa wyznacznikiem wyboru. Sami jednak uważamy, iż obrączki to symbol Waszej Miłości, który zostanie z Wami na zawsze od chwili, gdy założycie je sobie podczas przysięgi, dlatego warto wybrać takie, na które będziecie spoglądać z wielkim sentymentem.

 

Wróć do listy aktualności