Obrączki typu "light"

13 listopada 2018

W naszej ofercie przygotowaliśmy dla Państwa obrączki ślubne Łazur, które charakteryzują się minimalną możliwą wysokością, dzięki czemu ich waga oraz cena jest niższa.

Pamiętać należy jednak, iż wybranie takiej obrączki ślubnej praktycznie uniemożliwia działania technologiczne, które przy większej wysokości dają taką możliwość.

Obrączka w typie "light" poprzez małą zawartość złota mocno ogranicza korektę rozmiaru, gdyż bardzo często powoduje jej pęknięcia. Niestety utrudnione jest także odświeżenie obrączki oraz praktycznie niemożliwa jest oprawa kamieni, które nie będą w stanie zostać osadzone. Należy brać również pod uwagę, iż niewielka wysokość pozwala na odkształcenia obrączki przy nacisku oraz choć staramy się wygładzać boki biżuterii, przy jej noszeniu może pojawić się uczucie "żyletki".

Czy watro w takim razie zdecydować się na obrączkę ślubną Łazur typu light ?

Oczywiście - jeśli cena jest dla Państwa wyznacznikiem wyboru. Sami jednak uważamy, iż obrączki to symbol Waszej Miłości, który zostanie z Wami na zawsze od chwili, gdy założycie je sobie podczas przysięgi, dlatego warto wybrać takie, na które będziecie spoglądać z wielkim sentymentem.

Wróć do listy aktualności
Numer certyfikatu
PIN potwierdzający