Nowość! Wychodząc naprzeciw Waszym oczekiwaniom w naszej ofercie zagościła nowa próba złota w zakresie produkcji obrączek Łazur.

Jest to próba 5, czyli 9-karatowe złoto, inaczej zwane 375.

Skoczek i Syn - Z pasją od 1975 roku!

Daria Skoczek, dyplomowany mistrz złotnictwa i Syn Justynian kontynuują tradycje rodzinne tworząc i sprzedając biżuterię najwyższej jakości. Sklep i pracownia jubilerska Skoczek i Syn w Rzeszowie oferuje wykonanie i sprzedaż biżuterii. Specjalizujemy się w projektowaniu i produkcji obrączek oraz wykonywaniu biżuterii z materiałów własnych lub powierzonych przez klienta. Dodatkowo realizujemy indywidualne zlecenia według pomysłu lub wzoru klienta. W naszej ofercie znajdą Państwo wiele wyjątkowych wyrobów jubilerskich w korzystnych cenach.

W pracowni jubilerskiej Skoczek i Syn znajdą Państwo biżuterię srebrną, złotą oraz modową wyrażającą każdy typ uczuć i emocji: miłość, przyjaźń, przywiązanie, wdzięczność, nadającą się na każdą okazję: chrzciny, komunie, śluby, bankiety, rocznice i nie tylko. Oferta naszej pracowni jubilerskiej trafia w gusta osób stawiających zarówno na klasykę, jak i nowoczesność.

Klientom odwiedzającym naszą pracownię pomagamy w wyborze gustownych obrączek, pierścionków oraz podarunków, idealnie dopasowanych do osobowości i stylu życia konkretnej osoby. Chętnie podzielimy się z Państwem naszym doświadczeniem i fachową wiedzą z dziedziny jubilerskiej. Współpracujemy z najlepszymi producentami branży jubilerskiej w Polsce i na świecie.

Zapraszamy !

________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

 

" Serdecznie polecamy pracownię jubilerską „ Skoczek i Syn”! 

Jest nam niezwykle miło współpracować z tak przyjaznymi osobami. Ich dbałość o szczegóły i fachowość to duże atrybuty w naszej branży. "

Firma Łazur 

________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

 

Grunwaldzka 10

35-068 Rzeszów

17 853 85 65

justynian@life.pl

 

http://www.skoczekisyn.pl/

FB: Skoczek i Syn