Zdobądź rabat 20% na Twoje wymarzone obrączki podczas Targów Ślubnych lub zapytaj naszego Partnera handlowego o lepsza ofertę!

Sklep "Aleksandra"

Sklep „Aleksandra” został założony w 1991 roku w Międzyrzeczu. Początkowo oferując jedynie biżuterię. W ciągu lat powstały kolejne lokalizacje w Świebodzinie. 

Chcąc sprostać potrzebom najbardziej wymagających klientów rozszerzyliśmy naszą ofertę o kolekcję ekskluzywnych akcesoriów, jak i użytecznych przedmiotów w szlachetnej oprawie.
Dzięki bogatej ofercie naszego sklepu i przystępnych cenach każdy może wprowadzić odrobinę stylu i elegancji do swojego życia oraz znaleźć niebanalny prezent.

Zachęcamy do odwiedzenia naszych salonów w Świebodzinie ze względu na wyjątkowy, szeroki asortyment towarów, znane polskie marki, przystępną cenę, wysoką jakość towaru oraz niebanalne wzornictwo.

Jesteśmy niezwykle otwarci na potrzeby klientów, dlatego oferujemy profesjonalną i życzliwą obsługę.

Zapraszamy !

________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

 

" Serdecznie polecamy Sklep „Aleksandra”! 

Jest nam niezwykle miło współpracować z tak przyjaznymi osobami, jaki Pani Adela Sokołowska. Nasza przyjaźń trwa już od 2006 roku i mamy nadzieję, że nasze relacje będą się stale rozwijać "

Firma Łazur 

________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

ul. Kilińkiego 3

ul. Kościelna 10

66-200 Świebodzin

 

tel. +48 683 825 606

 

e-mail: sklep_aleksandra@op.pl

FB: Sklep "Aleksandra"