Nowość! Wychodząc naprzeciw Waszym oczekiwaniom w naszej ofercie zagościła nowa próba złota w zakresie produkcji obrączek Łazur.

Jest to próba 5, czyli 9-karatowe złoto, inaczej zwane 375.

Salon jubilerski "Złocisto"

Firma zajmująca się sprzedażą detaliczną wyrobów ze srebra i złota, pierścionków z brylantami, biżuterii artystycznej, biżuterii modowej, zegarków oraz dewocjonaliów. 

W ofercie znajdziecie Państwo złote obrączki firmy ŁAZUR, która zaskakuje precyzją wykonania oraz różnorodnością wzorów. 

W naszym salonie czeka na Państwa wykwalifikowany personel, który fachowo doradzi i sprosta oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. Podstawowym celem firmy ZŁOCISTO jest dostarczanie modnej i eleganckiej biżuterii o niepowtarzalnych wzorach.

Uważne słuchanie klientów oraz śledzenie najnowszych trendów wzmacniają Naszą pozycję na rynku. Z myślą o Naszych Stałych Klientach przygotowaliśmy karty rabatowe oraz bony upominkowe. Oferujemy Państwu szeroki zakres usług, tj. naprawy jubilerskie, skup srebra i złota oraz usługi grawerskie.

Z myślą o Klientach, którzy cenią sobie swój czas i preferują zakupy internetowe wprowadziliśmy sprzedaż za pośrednictwem Allegro.

Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z Naszą ofertą.

 

Zespół ZŁOCISTO

________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

 

„ Serdecznie polecamy Sklep „Złocisto”!

Współpraca z zespołem Pani Ani to sama przyjemność – profesjonalizm, uśmiech i ogromne pokłady pozytywnej energii ! Mamy nadzieję, że nasza przyjaźń nadal będzie się rozwijała „

 

Firma Łazur

________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

 

ZŁOCISTO Anna Kaszewska

ul.Mickiewicza 14

05-200 WOŁOMIN

Telefon: 532 510 648

 

 

 

FB: Jubiler Złocisto Wołomin 

Sklep internetowy: Allegro