Yvon - Unique Jewellery

Biżuteria inna niż wszystkie.

Yvon prezentuje luksusowe ozdoby, które wykonane są według finezyjnych projektów. Odważne koncepcje zarówno dla Pań, jak i Panów pozwalają na niezwykłe połączenia - kolczyki, pierścionki, bransoletki, czy naszyjniki, to tylko niektóre z tych wyjątkowych ozdób, które znajdziecie w naszych sklepach. Biżuteria Yvon wykonywana jest ze skóry, metalu, masy perłowej, a nawet żywicy, dlatego nawet najbardziej wymagające osoby znajdą tam idealne produkty dla siebie. 

Odkryj naszyjniki, bransoletki i kolczyki Yvon, które odpowiedzą na Twoje potrzeby!

MANOKI - pełna prostoty biżuteria ze stali !

Niezwykle elegancka, a zarazem nowoczesna biżuteria tworzona ze stali szlachetnej, zwanej także chirurgiczną. Są to produkty dedykowane między innymi alergikom, gdyż nie uwalniają związków niklu do organizmu. Stanowią ciekawą alternatywę dla tradycyjnych kruszców, dzięki czemu podbijają serca niejednej kobiety, a coraz częściej mężczyzn. Dzięki wykorzystaniu najnowszych i najlepszych na rynku technologi Manoki uzyskuje kolor trwały i intensywny. Biżuteria nie ciemnieje, a jej właściwości fizyczne umożliwiają tworzenie wzorów, których wykonanie ze srebra czy złota jest jest nie możliwe.

Podkreśl swój styl życia wybierając biżuterię Manoki z naszej nowej kolekcji!

Poznajcie nasze BRANSOLETKI i ZAWIESZKI A'LA PANDORA

To gustowny, spersonalizowany rodzaj biżuterii kobiecej składający się z delikatnej bransoletki oraz charmsów.

Tak, jak każda kobieta emanuje swoją wyjątkowością, tak Verona Elemento umożliwia wyrażenie kobiecej osobowościemocji oraz szansę upamiętnienia najważniejszych chwil z życia za pomocą biżuterii. Starannie dobrany zestaw zawieszek pozwala stworzyć jedyną w swoim rodzaju kompozycję, która będzie równie niepowtarzalna, jak Ty. Chcesz wyznać uczucia lub podkreślić nastrój - nie ma lepszego rozwiązania, jak piękna biżuteria!

Odkryj biżuterię podkreślającą kobiecą naturę i piękno...