Nowość! Wychodząc naprzeciw Waszym oczekiwaniom w naszej ofercie zagościła nowa próba złota w zakresie produkcji obrączek Łazur.

Jest to próba 5, czyli 9-karatowe złoto, inaczej zwane 375.

Potwierdzenie jakości - "Certyfikat Autentyczności Łazur"

27 lutego 2018

Certyfikat autentyczności Łazur - potwierdzenie oryginalności i spełnienia standardów technologii.

Dla wszystkich zainteresowanych kupnem wyjątkowej biżuterii ślubnej i okazjonalnej firma Łazur przygotowała coś specjalnego. Każdy z Państwa przy zakupie naszych obrączek lub pierścionków zaręczynowych otrzymuje specjalny Certyfikat Autentyczności, który dostępny jest zarówno w formie tradycyjnej, jak i elektronicznej. Jakie korzyści płynął z posiadania tego certyfikatu?

Potwierdzenie jakości i autentyczności produktu

Certyfikat Autentyczności to przede wszystkim pewność, że dany egzemplarz biżuterii stanowi oryginalny produkt wykonany przez firmę Łazur zgodnie z obowiązującymi u nas standardami, a więc z najwyższej klasy materiałów i z użyciem najnowocześniejszej technologii. Certyfikat autentyczności stanowi również potwierdzenie próby użytego w procesie produkcji złota, srebra oraz jakości i zgodności parametrów oprawionych kamieni z charakterystyką określoną podczas dokonywania zakupu.

Na karcie certyfikatu znajdą Państwo wszystkie dane określające każdy z naszych modeli biżuterii, a więc jego rozmiar, szerokość, wysokość i kolorystykę. Dzięki temu zyskają Państwo nie tylko pewność, iż otrzymany produkt odpowiada ściśle złożonemu zamówieniu, ale też możliwość wykonania kolejnego egzemplarza według tej samej specyfikacji.

Dożywotnia gwarancja na biżuterię ślubną

W przypadku biżuterii ślubnej dołączany do naszych produktów certyfikat to nie tylko potwierdzenie autentyczności i jakości, ale też swoista karta gwarancyjna, dzięki której będą Państwo mogli korzystać z bezpłatnego serwisu obrączek. Serwis ten obejmuje odświeżanie oraz korektę rozmiaru obrączek bez kamieni. Gwarancja obrączek posiada status dożywotniej!

Posiadanie naszego certyfikatu autentyczności sprawi, iż nawet po wielu latach od zakupu będą Państwo mogli szybko odnaleźć nasz adres i przesłać nam wymagające odświeżenia lub korekty rozmiaru obrączki. W razie konieczności na podstawie zawartych w nim specyfikacji możliwe jest całkowite odtworzenie dowolnego modelu biżuterii ślubnej lub okolicznościowej.

Zarejestruj certyfikat na stronie obraczki.pl

Wszystkie szczegóły dotyczące zamówienia, łącznie z miejscem zakupu i np. wagą obrączek, zawarte są w elektronicznej wersji certyfikatu autentyczności. Aby otrzymać taki e-certyfikat, wystarczy, że na naszej stronie internetowej dokonają Państwo rejestracji dołączonego do zakupionego produktu certyfikatu autentyczności. Dzięki tej prostej czynności elektroniczna wersja certyfikatu autentyczności zostanie dołączona na stałe do Państwa konta, co zapewnia możliwość stałego wglądu we wszystkie informacje związane z konkretnym zamówieniem.

 

Pamiętaj! Tylko najnowsze certyfikaty możecie zweryfikować sami na stronie internetowej.

Weryfikacja starszych certyfikatów odbywa się jedynie przez rozmowę telefoniczna z naszymi konsultantkami pod numerem: 13 445 61 14.

 
Wróć do listy aktualności